![Тест на 5 інфекцій: ВІЛ1/2, гепатит В (HBsAg), гепатит В (HBcAb), гепатит С, сифилис MI-W45, ECOTEST, фото 1](https://images.prom.ua/4173738018_w919_h430_test-na-5.jpg)
Тест на 5 інфекцій: ВІЛ1/2, гепатит В (HBsAg), гепатит В (HBcAb), гепатит С, сифилис MI-W45, ECOTEST
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Комбінований тест для виявлення ВІЛ1 / 2 (HIV1 / 2), гепатиту С (HCV), гепатиту В (HBsAg), гепатиту В (HBsAb), сифілісу (TP) - це швидкий иммунохроматографический аналіз для якісного визначення 5 імунних маркерів, це: антитіла до ВІЛ1 / 2 (HIV1 / 2), вірус гепатиту с (HCV), поверхневий антиген гепатиту B (HBsAg), антитіла до гепатиту В (HBcAb) і антитіла до Treponema Pallidum (TP) в цільній крові / плазмі / сироватці людини.
Тільки для діагностики in vitro.
Для професійного використання.
КОРОТКИЙ ОПИС
ВІЛ1 / 2 (HIV1 / 2): ВІЛ (вірус імунодефіциту людини) є збудником Сніду (синдрому набутого імунодефіциту). ВІЛ відноситься до сімейства ретровірусів роду лентивірусів, і розділений на дві групи ВІЛ-1 і ВІЛ-2. ВІЛ-1 є високо мутагенну, і може бути розділений на 9 підтипів з мутаціями мембранного білка (A, B, C, D, Е, F, G, Н і О). ВІЛ-2 має 60% нуклеотидних кислот, гомологічних з ВІЛ-1, але вони відрізняються за своєю здатністю інфікувати, ВІЛ-1 є переважаючим штамом вірусу. Після зараження він швидко мутує і має поганий прогноз. ВІЛ-2 має більш тривалий латентний період, і відносно слабкий у своєму патогенезі.
Гепатит С (HCV): Вірус гепатиту С є РНК-вірус, який є дуже активним вірусним патогеном. Зараження вірусом гепатиту С відбувається незважаючи на здорову імунну систему. Він потрапляє в організм через прямий контакт з кров'ю. Вірус атакує клітини печінки, де він розмножується (реплікується). HCV викликає запалення печінки і вбиває її клітини. У 80% ~ 85% людей, попередньо інфікованих НСV, інфекція може переходити в хронічну форму, тобто інфекція не проявляється протягом шести місяців. Більшість людей з хронічним гепатитом С не мають симптомів. У 10% ~ 25% людей з хронічним гепатитом С, захворювання прогресує протягом 10 ~ 40 років, і може призвести до серйозного пошкодження печінки, цирозу і раку печінки.
Гепатит В (HВV): Вірус гепатиту В (HBV) належить до сімейства hepadnaviridae і являє собою ДНК-містить вірус. Його ядро містить кільцеву двухцепочную ДНК полімерази. Його оболонка містить ліпопротеїни. В крові є п'ять сигнальних білків, і вони вважаються головними серологічними ознаками HBV-інфекції. До них відносяться поверхневий антиген гепатиту B (HBsAg); поверхневе антитіло до гепатиту B (HBsAb), оболонковий антиген гепатиту B (HBeAg), оболочечное антитіло до гепатиту B (HBeAb), і ядерне антитіло до гепатиту В (HBcAb). Цей тест визначає поверхневий антиген гепатиту В (HBsAg) і поверхневі антитіла до гепатиту В (HBsAb).
Сифіліс (ТР): Сифіліс являє собою виліковну інфекцію, викликану бактерією під назвою Treponema Pallidum (ТР), яка є остроинфекционной. Ця інфекція передається статевим шляхом, а також може передаватися від матері до плоду під час вагітності. Хвороба поширюється головним чином шляхом передачі інфекції статевим шляхом або при тісному контакті з людиною, яка має відкриту, вологу сифілітичній виразку.
ЗБІР І ПІДГОТОВКА ЗРАЗКІВ
Збір цільної крові:
1. Використовуючи стандартну процедуру забору крові, візьміть зразок цільної крові з вени або з пальця з використанням пробірки для забору крові.
2. Рекомендується тестувати зразки відразу. Не залишайте зразки при кімнатній температурі протягом тривалого періоду часу. Якщо зразки не протестувати відразу, їх можна зберігати при температурі 2 ° C ~ 8 ° C. Зразки цільної крові, які зберігалися при температурі 2 ° C ~ 8 ° C більше 7 днів, не придатні для аналізу.
Сироватка і плазма:
1. Використовуючи стандартну процедуру забору крові, візьміть зразок цільної крові з вени з використанням пробірки для забору крові. Для забору плазми використовуйте пробірки для забору крові з відповідним антикоагулянтом.
2. Відокремте сироватку / плазму можна швидше, щоб уникнути гемолізу.
3. Тест слід проводити відразу після збору зразків. Не залишайте зразки при кімнатній температурі протягом тривалого періоду часу. Зразки можна зберігати при температурі 2 ° C ~ 8 ° C до 3 днів. Для тривалого зберігання зразки слід зберігати при температурі нижче -20 ° C.
Перед проведенням тесту доведіть зразки до кімнатної температури. Заморожені зразки повинні бути повністю розморожені і добре перемішані перед проведенням тесту. Не слід заморожувати і розморожувати зразки повторно. Можна використовувати лише прозорі, негемолизованные зразки.
ПРОЦЕДУРА ПРОВЕДЕННЯ АНАЛІЗУ
Перед проведенням тесту доведіть пристрій, буфер і зразок до кімнатної температури (10 ° С ~ 30 ° С).
1. Витягніть тестове пристрій з саші з фольги, надірвавши по лінії відриву, та помістіть його на горизонтальну поверхню.
2. Для аналізу зразка цільної крові: ① Тримаючи піпетку вертикально, додайте дві краплі цільної крові (приблизно 50 мкл) у кожну лунку для зразка тест-касети. ② Додайте близько двох крапель буфера (входить в склад набору) з флакона безпосередньо в кожну лунку з зразком.
Для аналізу зразка сироватки / плазми:
Тримаючи піпетку вертикально, додайте 3-4 краплі (80мкл ~ 100 мкл) сироватки або плазми в кожну лунку для зразка (буферний розчин при цьому не використовується).
3. Почекайте 15 хвилин і оцініть результати. НЕ інтерпретувати результати тесту пізніше ніж через 30 хвилин.
ІНТЕРПРЕТАЦІЯ РЕЗУЛЬТАТІВ
Позитивний (+)
Пофарбовані смужки візуалізуються як в контрольній, так і в тестовій зонах. Це вказує на позитивний результат.
Негативний (-)
Пофарбована смужка візуалізується тільки в контрольному ділянці. У тестовій області кольорова смужка не з'являється. Це свідчить про те, що концентрація антитіл / антигенів у зразку дорівнює нулю або нижче межі визначення тесту.
Недійсний
Смужки відсутні взагалі, або смужка з'являється тільки в тестовій області, а в контрольному ділянці відсутня. Повторіть тест з використанням нового тестового набору.
ОБМЕЖЕННЯ ПРОЦЕДУРИ
1. Этот тест был разработан только для тестирования образцов цельной крови / сыворотки / плазмы. Эффективность этого теста при использовании других образцов подтверждена ни была.
2. Как и для любых диагностических процедур, подтверждение диагноза можно сделать только после проверки всех клинических и лабораторных результатов исследования.
3. Этот тест представляет собой качественный скрининговый анализ. Он не предназначен для определения количественных значений концентрации.
4. Якщо результат тесту негативний, а клінічні симптоми зберігаються, слід провести додаткове тестування з допомогою інших клінічних методів. Негативний результат не виключає можливості розвитку інфекції.
- Ціна: 150 ₴