Кошик
1291 відгук
+380 (67) 528-41-53
+380 (50) 550-25-60
04210, Маршала Малиновського, 27/23, Київ, Україна
Залишити відгук
Монітор фетальний С20 (“БІОМЕД” BF500F), фото 2

Монітор фетальний С20 (“БІОМЕД” BF500F)

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Багатофункціональний модульний фетальний монітор BF500F для комплексного моніторингу життєво важливих фізіологічних параметрів в період вагітності, під час пологів та в післяпологовий період. Знімний модуль являє собою повноцінний транспортний монітор і забезпечує безперервний моніторинг і спостереження вітальних параметрів матері під час термінового транспортування.

Особливості:

l Багатофункціональний модульний фетальний монітор BF500F складається з основного блоку і знімного модуля моніторингу фізіологічних параметрів матері ВМ1600. Розширені функціональні можливості дозволяють використовувати монітор для моніторингу параметрів матері і плоду - діагностика плоду в антенатальний період. Знімний модуль являє собою повноцінний транспортний монітор призначений для безперервного моніторингу вітальних параметрів матері під час до- та післяпологового транспортування.

l Операційна система BF500F працює на базі нової операційної системи ConxOS, розробленої спеціально для медичного моніторингу, забезпечуючи стабільність та безпечність роботи. Система підтримує багатозадачність в режимі реального часу.

l Сенсорний LED-дисплей з діагоналлю 12,1 дюйма з високою роздільною здатністю, широким діапазоном кольорів і тривалим терміном служби.

l Водонепроникні датчики ЧСС плода, Токо датчик та маркер руху плода дозволяють проведення пологів у воді.

l Високочутливі датчики ЧСС плода з довгим імпульсом забезпечують широку область застосування.

l Індикація потужності прийнятого сигналу ЧСС плода, перехресна перевірка каналів при спостереженні двійні допомагають лікарю більш точно визначити ЧСС плода.

l Універсальні порти датчиків ЧСС плода, Токо датчика, та маркер руху плода визначаються автоматично і відображаються на дисплеї.

l Вбудований тримач датчиків прихований в правій частині основного блоку додає зручності при використанні.

l Ручний і автоматичний підрахунок рухів плода.

l Вбудована програма аналізу КТГ за шкалою Фішера, Креббса та NST.

l Комп'ютеризована алфавітно-цифрова клавіатура додає зручності при введенні даних.

l Вбудований літій-іонний акумулятор ємністю 4400 мА/год забезпечує понад 4 години автономної роботи.

l Зручні налаштування допомагають уникнути помилок в експлуатації і підвищують ефективність роботи.

l Вбудований 152-мм термопринтер, ширина друку 144 мм; інтелектуальна функція корекції друку Cali-Rec® коригує напрям паперу під час друку, запобігає його застряванню, перевіряє стан кришки принтера; функція друку недоступна при відкритій кришці, інформація про помилку відображається на дисплеї.

l Для друку повного звіту про стан пацієнта в форматі A4 і формування справ у разі тривалої госпіталізації, можливе підключення зовнішнього лазерного принтера через USB-порт.

l Можливість підключення до Центральної станції моніторингу.

l Можливість зберігання даних на USB флеш-диск і установка оновлень з зовнішнього носія через USB.

l Монітор може бути оснащено акустичним стимулятором пробудження плода.

l Багатофункціональний вимірювальний модуль ВМ1600 може використовуватись окремо від фетального монітора в якості транспортного монітора пацієнта, придатного для моніторингу в умовах транспортування.

l ВМ1600 обладнано кольоровим сенсорним 4.3 дюймовим РК-дисплеєм, який забезпечує різні режими відображення: «Стандартний екран» та «Екран великих чисел».

  • Гарантія - 24 міс (на комплектуючі - 6 міс.)
Основні
ВиробникБіомед
СтанНовий
  • Ціна: 183 680 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner